KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Karborundumetsning 7451039

nr 745 1039

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Karborundumetsning , Alain Berck-Vitz (f. 1943), 58/95, signerad, bladets mått: 64x50

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 mars 2012
kl 19:01:48

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz